Family Home Steps From The Beach

  • 62 m²

Om van uw vakantie in Warschau te genieten, verblijf in Family Home Steps From The Beach Warschau appartementen, gelegen op 7 minuten lopen van Kosciol Sw. Stefana en op 3 km afstand van Technische Universiteit van Warschau. Dit appartement is gelegen binnen 4 km afstand van Warszawa Główna treinstation en vlak om de hoek van Sielce 02 busstation.

Family Home Steps From The Beach appartementen hebben een balkon, een zitruimte en een woonkamer met airconditioning voor optimaal comfort. Deze accommodatie biedt gasten de handige voorziening van een haardroger en handdoeken in de badkamer. Er is ook een apart toilet en een douche.

Dit appartement kan pochen met een complete keuken, uitgerust met een koelkast, een oven en een vaatwasser.

Het appartement bevindt zich in de Mokotów wijk van Warschau, binnen 25 minuten wandelen van Wojska Polskiegostadion.

Meer opties nodig?
Check Top hotels near Family Home Steps From The Beach Warschau
Stylish Apartment With Parking & City View By Renters Prestige
Mobiele prijsaanbieding

Stylish Apartment With Parking & City View By Renters Prestige

8.9
Fantastisch 8 beoordelingen
0 m van de accommodatie
USD 111 USD 100
per nacht
Lumina I Bright 3-Room Apartment With Balcony I Near Lazienki Krolewskie
Mobiele prijsaanbieding

Lumina I Bright 3-Room Apartment With Balcony I Near Lazienki Krolewskie

9.1
Schitterend 16 beoordelingen
868 m van de accommodatie
Softspace Studio Mokotow Free Parking
Mobiele prijsaanbieding

Softspace Studio Mokotow Free Parking

9.0
Schitterend 4 beoordelingen
1.2 km van de accommodatie

    Faciliteiten

    Parkeergelegenheid

    • Parkeerplaats

    In de keuken

    • Elektrische waterkoker
    • Keukengerei

    In de kamers

    • Airconditioning
    • Verwarming
    • Zithoek
    • Eettafel
    • Strijkfaciliteiten

    In de badkamer

    • Wasmachine

    Algemene faciliteiten

    • Roken is niet toegestaan

    Huisdieren

    • Huisdieren zijn niet toegestaan !

    Belangrijke informatie

    Inchecken: van 15:00 tot 17:00
    Uitchecken: van 09:00 tot 11:00
    Veelgestelde vragen
    • ❓
      Waar is Family Home Steps From The Beach appartement te vinden?
      Family Home Steps From The Beach appartement is in de Mokotów wijk van Warschau gesitueerd, op 7 minuten lopen van Kosciol Sw. Stefana.
    • ❓
      Welke beroemde attracties liggen er in de buurt van Family Home Steps From The Beach appartement?
      Zorg ervoor dat je tijdens je verblijf in Warschau een bezoek brengt aan Kosciol Sw. Stefana (550 m) en Wojska Polskiegostadion binnen 2 km afstand van Family Home Steps From The Beach appartement.
    • ❓
      Welke eetgelegenheden kan ik vinden in de buurt van het appartement?
      Restaurants in de buurt van het appartement zijn onder andere Don Vito en Mielzynski Czerska restaurants, gelegen op ongeveer 6 minuten lopen.
    • ❓
      Zijn huisdieren toegestaan bij dit appartement?
      Dit appartement is niet huisdiervriendelijk.
    • ❓
      Is er een keuken in Family Home Steps From The Beach appartement?
      Bij Family Home Steps From The Beach appartement vinden gasten een complete keuken met een waterkoker, een koelkast en een oven.

    Locatie

    Map

    Bezienswaardigheden in de buurt

    Restaurants in de buurt

    Galerij

    Beoordelingen

    Nog geen beoordelingen :(

    Als u in dit hotel logeerde, deel uw ervaring dan met ons

    Schrijf je beoordeling

    Schrijf je beoordeling

    Wanneer hebt u gereisd?

    Uw beoordeling

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Zeer slecht
    Uitstekend

    Uw details

    Waar komt u vandaan?
    Bedankt! Bedankt dat u de tijd heeft genomen om uw ervaring mee te delen. Uw beoordeling wordt binnenkort gepubliceerd.
    Naar beoordelingen
    Review is niet verzonden.

    Contacteer ons

    Als u meer dan 4 kamers nodig hebt, gelieve groepsboeking aan te vragen.
    Uw details
    Onderwerp
    Bericht
    Family Home Steps From The Beach Warschau

    Kaart weergeven:

    Bezienswaardigheden
    Aanbevolen restaurants
    Openbaar vervoer
    Bedankt voor uw feedback
    Bedankt voor de aanmelding
    Sluiten